İstanbul’da Tavsiye Ettiğimiz Platolar

Birçok çift için hayatlarının en güzel ve özel günü olan düğün günleri fotoğraflar ile ölümsüz bir hale getirilir. Geçmişte kısıtlı imkanlar nedeni ile yalnızca stüdyo ortamlarında gerçekleştirilen düğün fotoğrafçılığı artık pek çok noktada rahatlıkla yapılabilmektedir. Günümüzde düğün fotoğrafçılığı oldukça ciddiye alınan ve araştırmalar gerçekleştirilen konular arasında yer almaktadır.

İstanbul düğün fotoğrafı çekmek için onlarca farklı noktada platolar bulundurmasından dolayı, şehir dışı da dahil olmak üzere birçok noktadan rağbet görmektedir. İstanbul’daki platolar arasında en çok dikkat çeken noktalar arasında ise hiç şüphesiz Sarıyer Korusu yer almaktadır. Sarıyer Korusu kendine has doğal güzelliği ile birçok çift tarafından tercih edilmektedir.

Günümüzde evlenen çiftler düğün fotoğraflarını dış çekimde yapmayı tercih etmektedir. Çok daha doğal pozların verilerek bu özel günlerin ölümsüz hale getirilmesi için profesyonel kurumlardan destek almak oldukça önemlidir. Biz yılları aşkın bir süredir profesyonel dış çekim hizmetleri sunarak sizler için kusursuz bir deneyim sunmaktayız.

Düğün Fotoğrafları İçin En İyi Platolar

İstanbul’da farklı platolarda yıllardır düğün fotoğrafçılığı yapan ekibimiz, Serkan Yetiş önderliğinde hatırı sayılacak kadar çok çekime imza atmıştır. Düğün fotoğraflarında mekan seçimi çok önemlidir. Genellikle doğa ile iç içe bir atmosferi tercih eden yeni evli çiftler yoğunlukla Sarıyer Korusu civarını tercih etmektedir.

Konu düğün fotoğrafları için dış çekim organizasyonu olduğunda, başvurduğunuz düğün fotoğrafçısı size en iyi hizmetleri verebilmek adına tüm ekipmanını doğru bir şekilde ayarlamaktadır. Işık, pozlar, doğru açı gibi fotoğrafların en iyi ve profesyonel şekilde oluşması için yoğun çaba sarf eden ekibimiz, her çalışmada kusursuz sonuçlar elde etmektedir.

İstanbul’da ya da çevresinde tercih edebileceğiniz birçok farklı platodan bahsetmek mümkündür. Bunlar arasında en göze çarpan ve rağbet görenler arasında;

  • -Sarıyer Korusu Platosu
  • -Kalenderhane Platosu
  • -Sarıyer Köşkü gibi noktalar yer almaktadır.

Sizler de zevkleriniz ve talepleriniz doğrultusunda öncesinde rezervasyon oluşturarak, hayallerinizdeki düğün çekimlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Sarıyer Korusu Platosu

İstanbul plato önerileri denildiği zaman akıllara ilk olarak hiç şüphesiz Sarıyer Korusu gelir. Kendine has doğal güzelliği, yeşil ve masmavi gökyüzünün harika birleşimine sahip olmasıyla birçok çiftin gözde noktası haline girmiştir. Oldukça popüler fotoğraf çekim noktalarından biri olduğu için, öncesinde mutlaka arayıp rezervasyon yaptırmamız gerekmektedir. Özel anlaşmamız ile çiftlerimize özel ücretsizdir.

Çiftlerin Sarıyer Korusu’nu tercih etmesinin nedenleri arasında;

  • -Oldukça rahat, salaş ve doğal bir atmosfere sahip olması
  • -Günün her saati çekim için uygun fiziksel koşulları barındırması
  • -Keyifli ve eğlenceli bir çekim deneyimi sunması
  • -Uygun fiyatlı ve bütçe dostu olması gibi etkenlerden bahsetmek mümkündür.

En özel günlerinizden biri olan düğün gününüzü, profesyonel bir ekip eşliğinde doğal ve büyüleyici bir ortamda ölümsüzleştirmek istiyorsanız Sarıyer Korusu tam olarak aradığınız yer. Sizler de erken rezervasyon yaptırarak, kampanyalardan faydalanabilir ve kusursuz düğün fotoğraflarına sahip olabilirsiniz.